2018-05-09     Grzegorza, Karoliny, Karola     "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie." Cyceron    
Strona główna / Muzyka / Millenium

Zespół Millenium

 

Zespół MILLENIUM zaczął swoją działalność w 2000r. Przez ten czas zmienił się wielokrotnie skład grupy jak również poziom gry. Obecnie zespół liczy 5 osób. Muzyka prezentowana to głównie covery wielu utworów, nie brakuje także własnych rozwiązań instrumentalnych. Zespół udziela się na weselach, balach, bankietach oraz innych podobnych imprezach. Najciekawszą cechą MILLENIUM jest bardzo młody skład, energia i moc na scenie, dawanie swoistego „kopa” przez co muzyka jest bardzo ciekawie wykonywana. 
Ważne jest, że zespół gra w 100% na ŻYWO, nie ma jakichkolwiek wspomagaczy. 
Pochwalić również można ogromny wpływ saksofonu  wielokrotnie podziwianego przez gości i muzyków na wielu przeróżnych imprezach. Muzycy mają świetne doświadczenie, od dziecka wychowywali się na muzyce grając w różnych zespołach, kapelach, kończąc szkoły muzyczne i warsztaty. Wszyscy dobrze się rozumieją a muzyka wypływa prosto z serca. Daje się to słyszeć każdemu kto dobrze się przysłucha. Ciekawe jest to, że zespół nie gra od deski do deski kawałków lecz wkłada swój trud sprawiając, że i sami wykonawcy czerpią z tego radość. Wiele kawałków muzycznych jest tak wspaniale skonstruowanych, iż nie che się przerywać a prezencja każdego wykonawcy(solo) zasługuje na pochwałę. Najważniejsze jest to, że liczy się przyjemność z grania oraz z dawania innym radości. Jeśli oczekujesz świetnej zabawy, chwil radości i szaleństwa jakie może wypływać z wykonywanej muzyki nie czekaj! To właśnie MILLENIUM daje Ci to czego oczekujesz. 

Wybór należy do Ciebie. 
Jeżeli chcesz muzyki byle była wykonana, każdy Ci to dostarczy, ale jeśli chcesz, żeby była To i wspaniała zabawa i niezapomniana radość to nie zwlekaj!!! Wybierz M I L L E N I U M 100% na ŻYWO!!! 100% ZADOWOLENIA;) 

Kontakt: 508 665 862

Skład zespołu:

Grzesiek – saksofon

Marek – perkusja, akordeon

Marcin – git. elektryczna

Łukasz – inst. klawiszowe, klarnet

Andrzej – git. basowa, wokal

 

      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.