2018-05-09     Grzegorza, Karoliny, Karola     "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie." Cyceron    
Strona główna / Wiadomości

Ferie w Futorach

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci i młodzieży.

W pierwszym tygodniu ferii przygotowane były zajęcia podczas których dzieci wykonywały maski karnawałowe, robiły „pana gniotka”, a także brały udział w zabawach z fasolą. Nie brakowało także zajęć plastycznych i manualnych.Dzieci rysowały swoje wymarzone ferie, wykonywały dekoracje, a młodzież najchętniej układała puzzle. Jak co roku dużą popularnością cieszyły się również zajęcia z komputerem.

Pamiętaliśmy także o grach i zabawach ruchowych: dwa ognie, stary niedźwiedź mocno śpi, kręcenie hula hop, skakanie na skakance.

Zajęciom towarzyszyła radość i zdrowa rywalizacja. Był to czas na pewno dobrze zagospodarowany.

W drugim tygodniu ferii odwiedziła nas pani Sylwia Maszlanka, z programu wolontariatu studenckiego „PROJEKTOR”, która poprowadziła zajęcia z udzielania pierwszej pomocy osobom, które uległy nagłym wypadkom .Na zakończenie uczestnicy zajęć w obecności pani Sylwii zdawali mini egzamin, który polegał na praktycznym wykonaniu poznanych działań ratowniczych.

Ferie zakończyliśmy zabawą choinkowo -walentynkową.

Zatem dziękujemy   Miejsko- Gminnej Komisji Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych w Oleszycach   i Miejsko –Gminnej   Bibliotece Publicznej w Oleszycach za wsparcie finansowe na przygotowanie zabawy z poczęstunkiem. Również pani Barbarze Żuk i pani Wiesławie Mach za pomoc w przygotowaniu  tegoż poczęstunku.

Wszystkim uczestnikom  dziękuję za mile spędzone ferie.

Galeria zdjęć


Anna Hypiak

 

Utworzony:2018-02-26 12:57:00
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.