2018-05-09     Grzegorza, Karoliny, Karola     "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - trwać w błędzie." Cyceron    
Strona główna / Wiadomości

Ferie w Zalesiu

W dniach od 30 stycznia do 03 lutego w Świetlicy w Zalesiu odbywały się zajęcia przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży z naszej miejscowości. Dzieci miały możliwość spędzić swój czas w ciekawy sposób. Grupy dzieci uczęszczających do świetlicy były zróżnicowane pod względem wiekowym. W pierwszych dniach zajęcia rozpoczęliśmy od przygotowania prac plastycznych o tematyce zimowej. W kolejnych dzieci wykonywały dekoracje wielkanocne. Między innymi miały możliwość nauczenia się wykonywania zajączków oraz oklejania styropianowych jaj dratwą. W kolejne dni przygotowywaliśmy kwiaty z bibuły i krepiny.

W zajęciach plastycznych najchętniej udział brały dziewczynki. Jednak chłopcy także mieli zorganizowany czas. Dla nich przygotowane były turnieje bilardowy i ping-pongowy . Na zakończenie zajęć tematycznych w naszej świetlicy wszyscy przygotowywali maski karnawałowe oraz piękne dekoracje walentynkowe. W tym tygodniu nie zabrakło zajęć na świeżym powietrzu. Dzieci i młodzież z pomocą rodziców bardzo chętnie ulepili bałwana. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń za przygotowanie poczęstunków podczas zajęć, oraz wszystkim rodzicom, którzy chętnie tak jak dzieci przychodzili na zajęcia.

Utworzony:2018-02-28 09:50:47
Autor:      Dane Urzędu
      Władze Gminy
      Referaty Urzędu
      Herb i Sztandar
      Rada Miejska
      Komisje Stałe Rady
      Sołectwa Gminy
      Dokumenty do pobrania
      Podatki i opłaty lokalne
      Petycje
Oleszyce
  © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.